Acucomb

Bezbolestné

Vyšetření přístrojem Acucomb je nebolestivé. Sonda indikuje pouze změnu povrchového napětí kůže z bodu na dlani.

Informace o stavu a funkci jednotlivých orgánů

Získání rychlých informací o stavu a funkci jednotlivých orgánů – snášenlivost potravin, kosmetiky, léků.

Joalis

Preparáty Joalis jsou čistě přírodní produkty zpracované unikátní HDTx-technology. Preparáty Joalis tedy nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku,

Přístroj EAV – Acucomb

Druh toxické zátěže je možné určit na základě testování přístrojem Acucomb.

Původní EAV přístroj pro elektroakupunkturní diagnostiku,  vynalezl a sestrojil německý lékař Reinhold Voll. Později jiný německý lékař, Dr Schimel zjednodušil tuto techniku a na trh přišel přístroj Salvie, která umí testovat již jen z jednoho bodu nacházejícího se ve středu dlaně, bodu osrdečníku.  Po vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM set, umí zjistit přítomnost toxinů v lidském organismu a získat řadu dalších informací, jako například i kvalitu funkce jednotlivých orgánů.

EAV přístroj II. generace je  Acucomb.  Má přehlednější měřicí stupnici s přesnějším ovládáním a mimo jiné i modernější design. Měřicí sonda je mimořádně šetrná ke kůži klienta.

Acucomb v praxi

ACUCOMB – Testování se provádí z jednoho bodu na dlani – osrdečníku, který splňuje funkci vodivého kanálu. Po vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM, zjistí přítomnost toxinů v lidském organismu a získá řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů. Je možné také testovat optimalizaci stravy a jednotlivých potravin, zjišťovat snášenlivost alopatických preparátů či ověřovat výběr preparátů homeopatických. Vyšetření Acucombem není bolestivé, sonda měří pouze povrchové napětí kůže a změnu odporu takzvaný vegetativní funkční test.

Ceník

Zjištění zátěží + preparáty Joalis
(podle počtu potřebných  preparátů)

cca  2000  –  2 500,- Kč

Upozornění

Nejsem poskytovatelem zdravotních služeb ve smyslu zák. 372/2011 Sb. a ani zdravotnickým pracovníkem.

Pacient by měl vždy svůj stav (zdravotní problémy) konzultovat s příslušným lékařem .