Co je řízená detoxikace

Co je řízená detoxikace

Co je detoxikace

Zjednodušeně řečeno, jedná se o odstraňování toxinů nebo-li škodlivých látek z těla. Toxiny představují pro organismus jednu z největších škodlivých zátěží.

Zdravý imunitní systém si většinou dokáže s toxiny poradit.

Avšak současný velmi rychlý životní styl, rozvíjející se průmyslová výroba, doprava a mnohé další faktory způsobují nárůst toxinů, se kterými se v životě setkáváme. Imunitní systém je přetížen, naruší se homeostáza . Je-li toxinů v těle příliš velké množství a imunitní systém se jich nedokáže dostatečně zbavovat, projevuje se to jako nepříjemné stavy. Jsme unaveni, bolí nás hlava, klouby, máme alergii, ale mohou nastat i psychické problémy. Toxiny se mohou usadit kdekoliv v těle, napadají i naši psychiku. Tyto toxiny je třeba z tkání odstranit.

 

Toxiny

Základní druhy toxinů:

Mikrobiální toxiny – viry, bakterie, plísně, paraziti

Emoční toxiny – strach, úzkost, deprese

Anorganické toxiny – kovy, chemikálie, radioaktivní látky, drogy, léky

Organické toxiny – cizorodé bílkoviny

Metabolické toxiny – organismus si je vyrábí při zpracování potravy

Odstraňování toxinů – vnitřní očista Joalis preparáty

Používáme preparáty firmy Joalis. Jsou to potravinové doplňky ve formě kapek nebo sirupů.

Preparáty Joalis jsou čistě přírodní produkty, které poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit a využívají  jeho samoléčící schopnost . Každý preparát obsahuje množství holografických obrazů tkání a toxinů, které jsou do roztoku nahrány speciální formou záznamu tzv. HDTx-technology.

 

Metoda řízené a kontrolované detoxikace  C.I.C.

Metoda C.I.C. ( z anglického Controlled Inner Cleansing ) se zaměřuje na očistu orgánů a tkání. Řízená je proto, že očista (detoxikace) probíhá nejlépe, pokud čistíme každou tkáň a orgán samostatně a máme informace o přítomných toxinech v konkrétní tkáni.

Terapeut po úvodním rozhovoru s klientem rozhodně, které části těla se bude věnovat přednostně, aby potíže klienta co nejdříve ustoupily a vymizely.