Zkušenosti klientů

Můj příběh se jmenuje „Rakovina jako vstupenka k lepšímu životu“

Byl únor 2019, kdy jsem se jako každý den chystala do práce, ale oproti normálu jsem měla divný pocit v pravém prsu. Podezřelý útvar neobjevil mamograf nýbrž sonografické vyšetření. Následovala biopsie…
Po čtrnácti dnech strachu a očekávání se moje obava naplnila. Rakovina prsu v agresivní formě.
V průběhu dvou dnů jsem byla odeslána na onkologii, kde mi bylo řečeno – jste mladá, máte děti, buďte zodpovědná a okamžitě musíte zahájit léčbu – chemoterapie, operace „všechno pryč“, hormonální léčba, biologická léčba, ozařování…ideálně najednou😊
Po zjištění, že to co prožívám není zlý sen, jsem se začala rozkoukávat a požádala jsem jiné onkologické centrum o názor. Bylo mi navrženo to samé za použití stejných argumentů – prostě léčebný protokol pro tuto nemoc.
Po přijetí diagnózy se mi honila v hlavě stále stejná myšlenka „to přece není možné, že jiná léčba neexistuje????“
Začala jsem pátrat po internetu, navštívila několik léčitelů, čínských lékařů, šamanů a všichni mi říkali, že jejich léčba je TA správná a pomáhá…. Ale pomůže i mně???
Postupně jsem vyzkoušela více možností, ale žádná nevedla k vytouženému cíli.
Informaci o mé nemoci jsem skoro nikomu nevnucovala, nechtěla jsem být litována, normálně jsem pracovala, sportovala, bavila se – tedy snažila se normálně žít…
Zlom v mé cestě nastal, když jsem konečně pochopila, že musím začít u SEBE. Důvěřovat SAMA SOBĚ. Od té chvíli mi „přicházeli do cesty“ ti správní lidé…
Mezi ně patří hlavně paní Císařová, na kterou jsem dostala kontakt od kamarádky. Od první návštěvy jsem věděla, že jsem v dobrých rukou. Paní Císařová používající informační medicínu mě nejprve detoxikovala a zbavila mě parazitů, borelie a také emočních toxinů– po určité době již nebylo co „čistit“, avšak onkologické viry tam stále byly☹.
V říjnu 2020 jsem „dozrála“ k rozhodnutí, zapouzdřený útvar vyndat. Dalším správným člověkem, ověřený intuicí byl onkolog, který pochopil mou cestu a doporučil mi skvělého chirurga. Operace proběhla naprosto bez problémů a bez viditelných následků.
Se zajišťovací léčbou opět pomohla paní Císařová díky doporučení ověřených odborníků řešící rakovinu jinými způsoby.
Od listopadu do června jsem absolvovala speciální alternativní léčbu.
Dnes je konec července 2021 a já jsem zdravější a šťastnější, než jsem kdy bývala. Je to nádherný pocit.
Díky mé zkušenosti i má rodina žije jinak, zdravěji. Všichni pravidelně docházíme k paní Císařové jako k domácímu lékaři. Na základě mého doporučení jí navštěvují mé kamarádky a známé. Vždy slyším, jak je úžasná a jak jim pomohla.
Paní Císařová, děkuji za Vaši pomoc

Martina Pleskačová, Praha

Borelióza

kauza paní J.N.

Můj příběh začal v roce 2011. V té době jsem začala pociťovat únavu po fyzické námaze a bolesti nohou, zejména v oblasti přední části stehen.  Bolest se stupňovala, sužovala mě ve dne i v noci a vyřadila z provozování veškerých mých oblíbených aktivit. Přestala jsem se věnovat cvičení jógy, turistice, jízdě na kole, ale přestala jsem zvládat i úklid domácnosti, protože každá i malá fyzická námaha mi působila velkou bolest a vyčerpanost.

Proto jsem v roce  2012 s tímto problémem navštívila lékaře a začal maratón vyšetřování.  V roce 2012 jsem absolvovala RTG kyčlí, ultrazvuk kyčlí, vyšetření na revmatologii, neurologii, vyšetření EMG k vyloučení postižení svalstva stehen, RTG bederní páteře.  Závěrem bylo užívání různých analgetik, která však nepomáhala.

V roce 2013 jsem navštívila opět neurologii s tím, že bolesti trvají, stehenní svaly pálí, kvůli bolesti nespím a pokud to tak půjde dál, nezvládnu chodit do zaměstnání.  Byla jsem odeslána na sérii rehabilitačních cvičení. Cvičení mi ale nedělalo dobře, po cvičení jsem cítila velkou slabost v nohách a následně bolest. Následovala další vyšetření, sono břišní aorty a vyšetření na ortopedii, magnetická rezonance pánve a stehen a později také magnetická rezonance bederní páteře. Výsledky však neukázaly nic, co by vyvolávalo moje obtíže. Ale lékař na ortopedii se mě zeptal, zda mám udělaný test na boreliózu.  Nevěděla jsem, byla jsem na krevních odběrech 3x a myslela jsem, že bylo uděláno vše, co mělo být. Ale nebylo a tak jsem si test u lékaře sama vyžádala. Výsledek byl pozitivní a moje dvouleté zoufalství tak mělo skončit. Byla jsem zaléčena antibiotiky a po časové prodlevě jsem byla opět testována. Borelióza byla stále pozitivní, potíže neustávaly a já byla odeslána na Kliniku infekčních nemocí. Tam jsem se od lékaře dozvěděla, že jedinou variantou další léčby je lumbální punkce a podávání antibiotik infuzemi. To mě vyděsilo, proto jsem poprosila o odklad tohoto řešení s tím, že případný termín dohodneme při další návštěvě.

Myšlenky na tuto radikální metodu léčby mě sužovaly a protože jsem vždy měla kladný vztah k alternativnímu léčení, přemýšlela jsem, jak dál a jinak. Ale byla jsem po tom všem, co jsem za poslední dva roky prošla, již tak skeptická ke všemu, že jsem váhala i nad radou přátel, ať vyzkouším metodu řízené detoxikace. Ale stálé bolesti mě nakonec v roce 2014 k této metodě dovedly. Ujala se mě paní Dagmar Císařová, podrobila jsem se měření, detoxikaci a užívání informačních preparátů Joalis a Naděje Mgr. Podhorné.  Na třetím sezení mi bylo oznámeno, že borelióza již není naměřena. Následně mi byl udělán nový krevní test a byl negativní. S tímto výsledkem jsem se dostavila na Kliniku infekčních nemocí. Pan doktor dlouho studoval výsledek testu a potom mi oznámil, že asi o boreliózu ani nešlo, když se to tak rychle a samo vyřešilo.

S užíváním Informačních kapek jsem pokračovala i nadále, protože bylo potřeba dořešit i další problémy mého těla. Celý rok 2014 jsem se také potýkala s bolestivým kloubem na prstu ruky, prst se přestal ohýbat a celá dlaň byla tak bolestivá, že jsem nakonec nemohla ani uchopovat.

Píše se březen 2015 a já jsem právě uskutečnila páté a poslední měření. Moje problémy jsou zpracovány, bolesti nohou ustaly, prst na ruce mohu zase ohýbat a bolest v dlani zmizela. Každým dnem zvládnu více chůze, přibývá sil, začínám cvičit a do mého života se zase vrací radost.

Všem, kteří procházejí touto nemocí, přepadá je pocit marnosti po letech klasické léčby a již nevěří, že jim něco a někdo pomůže, bych chtěla vzkázat, že cesta existuje. Já jsem se po ní vydala a vrátila se po třech letech do běžného života.  Na té cestě mě pevně držela za ruku a povzbuzovala paní Císařová a jí patří moje úcta a velký dík.

 

Můj komentář k tomuto případu:  Paní N. ke mně přišla v květnu 2014, kromě uvedené Borelie , kterou jsem jí našla téměř všude,  jsem zjistila Dirofilaria imitis i repens,  rezistentní prvoky, celou řadu dalších prvoků, evropský typ malárie, EBV. Klientka si odnesla informatika na posílení proti bakteriální  imunity, na Borelii, mozek, játra, nervový systém. Současně jsme odstraňovaly prvoky, plasmodia a dirofilarie. Při druhé kontrole v prosinci 2014 byly hlavní zátěže odstraněny, klientka hlásí zlepšení, zbývá ještě dočistit klouby a chrupavky. Na kontrole v březnu 2015 nezjišťuji nic z původních zátěží, klientka se cítí dobře, je optimistická , vrací se jí opět radost ze života a zvládá své povinnosti.   Paní jsem popřála hodně zdraví a mohly jsme se rozloučit.

J.N.

Absolvovala jsem pět měření a terapii pomocí systému ERI u paní Dagmar  Císařové. K tomuto kroku jsem se rozhodla z důvodu nespavosti, trávících obtíží,  celkové vyčerpanosti a především kvůli dlouhodobé, nadměrné tvorbě slin, které mě již velmi obtěžovalo. Při měření jsem se však navíc dozvěděla mnoho zajímavého o sobě, byly odhaleny skryté smutky a emoce, negativní pohled na okolí a další důležité informace o mém těle. Měření ERI mi dokonale nastavilo zrcadlo a ukázalo cestu, kterou se dále ubírat, v čem na sobě zapracovat, co vylepšit, jaké vitamíny tělu dodat. Po pěti měřeních se cítím celkově lépe, trávící obtíže ustoupily a nadměrná tvorba slin rychle mizí. Děkuji za to, že jsem měla příležitost ERI vyzkoušet, bylo to příjemné a prospěšné. J.N.

Pan V.H.

Dobrý den, konečně se dostávám ke psaní, abych vám poděkoval za významnou pomoc při překonání nemoci. kterou jsem měl. Po 3 roky jsem se potýkal s rakovinou lymfy, netvořila se mi krev, a tak různě. Při hledání alternativ léčby jsem kroky osudu(?) došel až k vám, kde jsem našel člověka s mnohým přehledem. Kromě dalších odkazů jsem mohl přes přístroj ERI získat okamžitou diagnozu, co tělu i duši chybí, kde jsou různé patogeny, jak na ně apod. Prošel jsem si i biologickou léčbou a částečnou chemoterapií. Vždy jsem však mohl si u vás naměřit, co je pro tělo vhodné a opět, čím jej doplnit, aby jeho strádání bylo co nejméně škodlivé. Přes mnohé, ale i pomoci od vás, jsem svoji imunitu opět dostal do stavu, že dle rozborů krve a kostní dřeně jsem bez nálezu. Mám rád život, nemoc mi otevřela oči a dala rozhled o tom, jak biochemie v těle a duši funguje. Mám co vracet, všem, kteří mi pomáhali a pomohli, své rodině, dárcům krve, lékařům, léčitelům, poradcům, autorů mnoha knih, Bohu, který mě vedl skrze lásku, odpuštění a zbavení strachu. Paní Císařová, děkuji vám, mám vás rád. Buďte i vy zdráva, s pozdravem V. Halík.
Pokud budu potřebovat, s důvěrou přijedu.

Zuzana

Dobrý večer, paní Císařová, posílám velké poděkování, syn bere tři týdny kapky na dýchací cesty a imunitu a úplně mu zmizel ekzém, který ho trápil od dětství na rukách a nohách. Takhle čistou kůži měl naposledy jako miminko. Nemůžu tomu ani uvěřit. MOC děkuju! Přeji krásný předvánoční čas. Zuzana

Dobrý den, paní Císařová,

děkuji za Vaši podporu a pomoc. Užívání Vámi doporučených informačních kapek Joalis přispělo k tomu, že jsem se vyhnula chirurgickému zákroku pro odstranění cysty na vaječníku.

Kéž tyto přípravky pomáhají i dalším lidem.

S přáním všeho dobrého

Z.B.